КНУ імені Тараса ШевченкаФРЕКСКафедра фізичної електронікиГоловнаНовиниАрхів новин

31 грудня 2015 - З Новим 2016 роком!

Усіх відвідувачів сайту вітаємо з Новим 2016 роком!

Yeni iliniz mübarək! Happy New Year! !سنة جديدة سعيدة Շնորհավոր Նոր տարի! З Новым годам! Честита Нова Година! Chúc mừng năm mới! Gelukkig Nieuwjaar! Ευτυχισμένο το Νέο Έτος! გილოცავთ ახალ წელს! Godt Nytår! Hamingjusamur Nýtt Ar! Feliz Año Nuevo! Felice Anno Nuovo! Feliç Any Nou! Жаңа жылыңызбен! Жаңы жылыңыздар менен! 新年快樂! 새해 복 많이 받으세요! Laimīgu Jauno gadu! Naujųjų Metų! Frohes neues Jahr! Szczęśliwego Nowego Roku! Feliz Ano Novo! An Nou fericit! Срећна Нова година! Šťastný Nový Rok! Srečno novo leto! Furaha ya Mwaka Mpya! Соли Нав муборак! สวัสดีปีใหม่! Yeni Yılınız Kutlu Olsun! Täze ýylyňyz gutly bolsun! Yangi yil bilan! Boldog Új Évet! Hyvää Uutta Vuotta! Bonne Année! Sretna Nova godina! Gott Nytt År! Head uut aastat! 新年あけましておめでとうございます!

3 листопада 2015 - Публікація у престижному міжнародному фаховому журналі

Вітаємо асистента кафедри фізичної електроніки Горячка Андрія Миколайовича із виходом публікації в престижному міжнародному фаховому журналі Advanced Materials Interfaces!

Buckling Patterns of Graphene–Boron Nitride Alloy on Ru(0001)

Alex Kutana, Andrii Goriachko, Zhili Hu, Hermann Sachdev, Herbert Over, Boris I. Yakobson

DOI: 10.1002/admi.201500322

7-11 вересня 2015 - XXI Симпозіум з фізики розривних дуг, Нове Место-на-Мораві (Чеська Республіка)
The XXIst Symposium on Physics of Switching Arc (FSO 2015) in Nove Mesto na Morave (Czech Republic)

7-11 вересня в чеському місті Нове Место-на-Мораві відбувся XXI Симпозіум з фізики розривних дуг. Метою цього заходу було забезпечити можливість обміну досвідом у міждисциплінарній сфері фізики та технології дугового розряду. На симпозіумі обговорювалося широке коло питань: від проблем фундаментальної фізики плазми до питань, пов’язаних із моделюванням дугового розряду і його застосуванням у різних галузях інженерії та промисловості.

В роботі симпозіуму взяли участь співробітники нашої кафедри: д.ф.-м.н., проф. Черняк В.Я., д.ф.-м.н., проф. Веклич А.М. та аспірант Федірчик І.І., які виступили з доповідями "The Problem of Chemically Active Plasma Nonequilibrium. Review", "The Rotating Gliding Discharge in Quartz Tube and Open Half-Space at Atmospheric Pressure", "Peculiarities of Interaction of Electric Arc Plasma and Composite Electrodes’ Working Surface", "Multi-Spark Plasma Actuator for Flow Control", "Plasma Injectors Based on Rotating Gliding Discharge with Reverse Vortex Flow with Liquid Electrode" та "Plasma-Catalytic Reforming of Raw Material for Biodiesel Production".

Презентації, неформальні обговорення, обмін ідеями щодо подальшого розвитку в цій області... Усе це стало можливим завдяки старанням організаторів - Факультету електротехніки та комунікаційних технологій Технологічного університету міста Брно.

© 2014   Кафедра фізичної електроніки  факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем
КНУ імені Тараса Шевченка